PLATO

dnes
csen

Festival:

ODPAD Film Fest 2019

Vstupné 200 Kč

Vstupné platí i na večerní program od 21 h v klubu Dock

 

Zvrácené filmové zážitky, tematicky neotřelé debaty, tuzemské hudební skvosty a jiné bizarní pikantnosti. Žánrově neobvyklý festival ODPAD Film Fest tentokrát v PLATO.

Bájný Fénix ostravského kulturního podsvětí povstal po dvou letech z popela! Žánrově neobvyklý festival, který se vymyká běžným standardům populární kultury je zpět a naservíruje vám mimořádný mix kulturních lahůdek, ale jako vždy s prošlou dobou trvanlivosti. V prostorech bývalého hobbymarketu Bauhaus ve spolupráci s PLATO tentokrát roztočíme kolotoč zvrácených filmových zážitků, tematicky neotřelých debat, tuzemských hudebních skvostů a jiných bizarních kulturních pikantností. Přesný program bude později upřesněn na FB profilu festivalu ODPAD FILM FEST a na webu galerie PLATO.

Během čtyř ročníků fungování festivalu se zde představilo množství zajímavých hostů: Archwars, Martin Pohl alias Řezník ZNK, Martyho frky, Official Hudební masakry (Jarda Konáš), Metrix Steel – Legenda Hroznové Lhoty, Vlastík Plamínek, Johnny Násilník, Edoshův Kurník, Větrací šachta, München Konflikt, Marius Konvoj, WZ, Strachkvas, Večer s Doktorem Martinem (Zlatkovský a Jelínek), Domácí umění (Pablo de Sax), Muzeum vidlí v Lichnově, Banda Trotlů, Pravé české míchačky, Virtualne múzeum gýča, Karikatury na hovno, HaHa film (Giblová a Šálek) Socialistický zombi mord, Lord Hoven, Dr. Schnebeerger, Sprinty rychlovarných konvic, Janko Trnko, Kouzla Kateřiny Květákové, Bad Spencer a mnoho dalších.

 

Program 3’18

více v sekci Program