Seminář:

Google Workspace – digitální kancelář pro online práci

∆ Rezervace na info@plato-ostrava.cz nutná

Při přihlášení prosím uveďte organizaci, kterou zastupujete.

Určeno pouze pro neziskové organizace registrované v ČR, které realizují obecně prospěšné nebo dobročinné projekty.

Lektorka: Markéra Ubíková

Kapacita: 30 osob

Vstup volný

 

Digitální kancelář od Google obsahuje vše, co potřebujete ke své práci online. Naučte se je používat efektivně. Seminář pro neziskovky pořádá Antikvariát a klub Fiducia.

Balíček obsahuje Gmail, sadu nástrojů pro úpravu Dokumentů, Tabulek, Prezentací, Formulářů. K tomu Disk pro bezpečné ukládání souborů, přehledný týmový Kalendář, videokonference Meet a další profesionální nástroje. Naučte se je používat efektivně.

Komu je seminář určen:

  • spolky, obecně prospěšné společnosti, nadace, církevní organizace, které realizují obecně prospěšné nebo dobročinné projekty
  • poskytovatelé sociálních služeb
  • veřejné knihovny

Úplný výčet organizací

Markéta Ubíková je digitální koučka a Google Certified Trainer pro Google Workspace (dříve G Suite). Před několika lety spustila projekt Smart žena, který ženám pomáhá zorientovat se v online a digitálním světě a fungovat tak efektivněji. Je součástí platformy MeetCloud, která pomáhá neziskovým organizacím s digitalizací. Byla dlouhou dobu ředitelkou neziskové organizace Čisté nebe (aktuálně je v dozorčí radě společnosti) a píše blog o životě bez auta www.carfreerodina.cz.

Pořádá Antikvariát a klub Fiducia.

Seminář je podpořen iniciativou Grow with Google.