Koncert:

Střešovická kramle + I Love 69 Popgejů

Místo konání:
  1. PLATO Bauhaus, Janáčkova 22

Vstupné: 50–100–150 Kč

Akce je součástí celodenního programu Veřejného redakčního setkání III, programu k výstavě Uprchlá, našel skrýš, stále uniká.

 

Koncerty ostravské kapely I Love 69 Popgeju a pražské Střešovické kramle hlasitě zakončí poslední Redakční setkání, kterým se rozloučíme s výstavou Uprchlá, našel skrýš, stále uniká. Večer zahájí svou performance BONY VOLTA, jeden ze členů kapely Střešovická kramle.

Doors open:

19.30 h

Line-up:

20 h Bony Volta

20.15 h I Love 69 Popgejů

21 h Střešovická kramle

Členové a členka obou kapel se aktivně podílejí na etičtějším způsobů bytí a spolubytí lidských zvířat.

Střešovická kramle

Většina členů Střešovické kramle se profesionálně věnuje vizuálnímu umění, přičemž často dochází k vzájemné inspiraci mezi hudebním a výtvarným vyjádřením. Daniel Vlček v současnosti používá k vytváření svých meditativních obrazů místo štětce staré gramodesky. Pracuje v souvislostech obrazu a zvuku, zabývá se rytmem a vytváří prostorové zvukové instalace. Václav Girsa je svébytný malíř. Tom Kotík bere ticho jako výchozí pozici svých uměleckých děl. Řada jeho prací se zabývá jak fyzickými aspekty ticha a materiálů, ze kterých vytváří nefunkční repliky zvukových zařízení, stejně jako společensko-politickými důsledky ticha samotného. Tomáš Hrůza je fotograf pracující s videem a kromě jiného jsou mu blízká přírodní a humanistická témata, vytváří i zvukové instalace. Brian Tyler Noble se nyní soustředí na abstraktnější vyjádření v malbě a objektech, Radomír Albl zaznamenává každodenní situace pomocí kresby.
(z textu Terezy Špinky)

https://stresovickakramle.bandcamp.com

I Love 69 Popgejů
acid rave punk bez kytar

Duo I Love 69 Popgejů si razí jedinečnou cestu tanečními parkety od roku 2001. Jejich performativní živelná vystoupení jsou fenoménem české undergroundové a nezávislé scény, a po letech získal až kultovní status.

https://ilove69popgeju.bandcamp.com/
https://ilove69popgeju.net

Bony Volta

Večer zahájí 15 minutovou sólovou performance Bony Volta, člen kapely Střešovická kramle. Seznámíte se s jeho milostnými „dirty blues/grunge“ písněmi protknutými syrovou kytarou a osobitým zpěvem.